×
SENSSO SZAFY LOGO
facebook icoinstagram ico

SZAFY Z TAPICEROWANYM SIEDZISKIEM

Tapicerowane siedzisko umieszczone we wnęce zabudowy szafy od dłuższego czasu triumfuje w aranżacjach przedpokoju. Dla wszystkich Państwa, którzy cenią sobie nowoczesność oraz wygodę proponujemy takie właśnie rozwiązanie. Propozycja tapicerowanego siedziska w strefie korytarza sprawdzi się zarówno w małych jak i większych przestrzeniach. W zależności jaką ilością miejsca dysponujemy, możemy stworzyć szeroką ławę lub wąskie, jednoosobowe siedzenie. Samą wnękę można wykończyć na wiele sposobów. Jednym z nich jest tapicerowana ściana z ozdobnym pikowaniem. Jeśli wybierzemy do tego miękki welur, wprowadzimy do pomieszczenia elegancję i przytulność.

Ciekawym rozwiązaniem jest też wykończenie ścianek drewnem bądź lustrem, co optycznie poszerzy hol. W szerszych wnękach świetnie sprawdzą się wieszaki, umieszczone po bokach lub nad siedziskiem.
Szafy z tapicerowanym siedziskiem mogą mieć charakter wolnostojący lub do zabudowy. Są wytrzymałe i solidne, z łatwością można je dopasować do stylistyki każdego pomieszczenia.
Jeśli wybiorą Państwo naszą ofertę otrzymają Państwo wysokiej jakości szafę, a nasi pracownicy bezpłatnie dokonają pomiaru oraz wyceny. Przedstawią Państwu również wszystkie oferowane przez nas próbniki z szeroką gamą kolorystyczną.

logo Script logo