×
SENSSO SZAFY LOGO
facebook icoinstagram ico

O NAS

Firma Sensso zajmuje się projektowaniem oraz produkcją funkcjonalnych mebli na wymiar. Istniejemy na rynku od 2016 roku, jednak nasze doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu solidnego wyposażenia wnętrz sięga już kilkunastu lat.
Oferujemy Państwu meble kuchenne, szafy na wymiar i lamele w nowoczesnym stylu. Wszystkie nasze meble charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i bogate wzornictwo.

Dla nas Klient jest najważniejszy, dlatego do każdego nowego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem w taki sposób, aby nawet najmniejszy szczegół został solidnie dopracowany, co przekłada się na jakość oraz zadowolenie Klientów.
Posiadamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokich standardów jakości i solidności wykonania. Nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy zdobywają doświadczenie na rynku już od wielu lat, stale  się doskonalą aby sprostać oczekiwaniom Klientów, dokładając wszelkich starań aby efekt końcowy naszej współpracy był w 100% zadowalający.

 • Jak działamy?

   

  Bezpłatny pomiar


  Naszą pracę rozpoczynamy od wykonania pomiarów do projektu, na miejscu u klienta ustalamy wszystkie szczegóły techniczne danej zabudowy / garderoby począwszy od konfiguracji szafy (ilości półek, wieszaków, rodzaju drzwi, itp). Tak zebrane informacje pozwolą nam opracować projekt wraz ze szczegółową wyceną.

  Wycena gratis!

  wycena
  Po zebraniu wszystkich potrzebnych miar oraz ustaleniu konfiguracji przechodzimy do fazy projektowej. Specjalistyczne oprogramowanie pomaga nam obliczyć wszystkie wymiary co skutkuje perfekcyjną dokładnością w zespoleniu poszczególnych elementów. Po opracowaniu projektu przekazujemy go klientowi wraz ze szczegółową wyceną.

  Przygotowanie i montaż

  montaz
  Po akceptacji projektu przez klienta następuje przekazanie zlecenia do produkcji, po zakończeniu tego etapu przechodzimy do montażu całego przedsięwzięcia. Dbamy o staranność detali, czystość pracy a przede wszystkim o dokładność złożenia poszczególnych elementów. Po zakończeniu montażu zabudowa jest gotowa do użytku.

 • Logo
  ZOBACZ GALERIE
  NASZYCH REALIZACJI


   

  PRZEJDŹ DO GALERII

logo Script logo