lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/61/124915/webspace/httpdocs/sensso-szafy.pl/wp-content/themes/theme53598/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/vhosts/61/124915/webspace/httpdocs/sensso-szafy.pl/wp-content/themes/theme53598/style.less O firmie - Szafy wnękowe z tapicerowanym siedziskiem na wymiar | Szafy na zamówienie
O firmie

Kim jesteśmy?

Firma Sensso powstała w 2016 roku i zajmuje się projektowaniem i wykonaniem solidnego i funkcjonalnego wyposażenia wnętrz. Proponujemy Państwu szafy wnękowe i garderoby na wymiar najwyższej jakości. Dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów i spełniające największe wymagania.

Każdy projekt to dla Nas nowe wyzwanie, wkładamy w naszą pracę maximum zaangażowania co realnie przekłada się na jakość i zadowolenie klienta. Mamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu jakości i solidności wykonania.

W skład firmy wchodzą wykwalifikowani pracownicy którzy zdobywają doświadczenie na rynku już od 7 lat. Naszym celem jest zadowolony klient dlatego dokładamy wszelkich starań aby efekt końcowy naszej współpracy był w 100% zadowalający.

Wykonujemy:

  • szafy wnękowe
  • garderoby
  • zabudowy wnęk
  • modyfikacje istniejących szaf
  • dorabianie półek
  • wymiana rolek w drzwiach
  • etc...

Etapy działania

tape-measure-145397_640

Bezpłatny pomiar

Naszą pracę rozpoczynamy od wykonania pomiarów do projektu, na miejscu u klienta ustalamy wszystkie szczegóły techniczne danej zabudowy / garderoby począwszy od konfiguracji szafy (ilości półek, wieszaków, rodzaju drzwi, itp). Tak zebrane informacje pozwolą nam opracować projekt wraz ze szczegółową wyceną.

calculator-168360_640

Wycena gratis!

Po zebraniu wszystkich potrzebnych miar oraz ustaleniu konfiguracji przechodzimy do fazy projektowej. Specjalistyczne oprogramowanie pomaga nam obliczyć wszystkie wymiary co skutkuje perfekcyjną dokładnością w zespoleniu poszczególnych elementów. Po opracowaniu projektu przekazujemy go klientowi wraz ze szczegółową wyceną.

hammer-451987_640

Przygotowanie i montaż

Po akceptacji projektu przez klienta następuje przekazanie zlecenia do produkcji, po zakończeniu tego etapu przechodzimy do montażu całego przedsięwzięcia. Dbamy o staranność detali, czystość pracy a przede wszystkim o dokładność złożenia poszczególnych elementów. Po zakończeniu montażu zabudowa jest gotowa do użytku.